Skip to Content
Етнічне серце Гуцульщини

  «ЕТНІЧНЕ СЕРЦЕ ГУЦУЛЬЩИНИ»                                          

Клуб Мандрівників ЯРЕМЧЕ ПРУТ екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати

ЕТНІЧНЕ СЕРЦЕ ГУЦУЛЬЩИНИ, СУЧАСНИЙ ВИГЛЯД ДАВНІХ ТРАДИЦІЙ,

ПОБУТ ТА МИСТЕЦТВО, НАРОДНІ ПІСНІ І НАРОДНІ МУЗИКИ!!!

ВІДЧУЙТЕ СЕБЕ СПРАВЖНІМИ ГУЦУЛАМИ!

 

Львів-Рогатин-Галич-Крилос-Манява-Яремче-Ворохта-Верховина-Криворівня-Косів-Коломия-Львів

06-09.01.12*, 29.04-01.05.12*, 28-30.06.12, 13-15.07.12, 10-12.08.12, 31.08-02.09.12, 28-30.09.12

 

1 день Прибуття до Львова. Зустріч на залізничному вокзалі.

 

07:45 Виїзд зі Львова в Галич через Рогатин. Починається наша програма з екскурсії Рогатином - батьківщиною Насті Лісовської, дружини турецького султана Сулеймана ІІ (Пишного), відомої під ім'ям Роксолана, - від пам'ятника українському секс-символу, біля якого місцеві молодята покладають квіти. Оглянувши Миколаївський Костел і найстарішу святиню міста - церкву Різдва Богородиці (XIV-XVст.), оточену оборонними стінами з бійницями і мініатюрною башточкою-входом, ми відвідаємо головну перлину Рогатина, що готується до внесення у реєстр ЮНЕСКО - найстаріший (принаймні один з…) дерев'яний храм України - церкву Святого Духу (1598). Вона не лише одна з найдавніших, але й одна з найзагадковіших в Україні: чого варті лише таємничі підземелля, з яких колись йшов підземній хід до оборонної церкви Різдва. Переїзд в Галич.

Екскурсія Національним заповідником «Давній Галич (Галич-Шевченково-Крилос)», найбільшим за площею історико-культурним заповідником Європи. Перша зупинка - в сучасному Галичі, де за часів Княжого Галича перебували пристань та торгові ряди. На мальовничому пагорбі над Дністром побачимо зведену над пристанню цитадель - мури Галицького (Старостинського) замку (IX-ХІІІ-ХVІІст.), перейдемося вуличками старого містечка до центральної площі, де побачимо церкву Різдва Христового (ХІVст.), пам'ятник Данилу Галицькому і макети церков Стародавнього Галича, а на вулиці Замковій - караїмський цвинтар з пам'ятниками-стелами (XVIIIст.).

Ми нарешті опинимося в Княжому Великому Галичі (с.Крилос) - столиці могутньої Галицько-Волинської держави, місто, що за своєю площею (8,5х11км) значно перебільшувало Вавилон, Рим та Константинополь... Тут збереглася система оборонних споруд з рядами потужних валів, а поряд з церквою Успіння Пресв. Богородиці (ХVІст.) знаходяться згадана у Галицько-Волинському літописі «Галичина могила» - місце поховання князя - апокрифічного засновника Галичу, легендарна Княжа криниця з цілющою водою, яку ми скуштуємо, фундаменти величного кафедрального Успенського собору (ХІІст.) та каплиця св.Василія (ХVст.)

І закінчиться наша екскурсія в Музеї Історії Давнього Галича, що розташований в Митрополичих палатах - літній резиденції митрополита А.Шептицького, де, крім найцікавіших та найоригінальніших знахідок з розкопок в Крилосі, на 2-му поверсі в експозиції Історії Церкви зберігається його двометровий жезл з футляром. Переїзд в Маняву.

15:10-15:50 Обід в монастирській трапезній.

Екскурсія в діючий чоловічий монастир «Манявський Скит» (1611), розташований у мальовничому лісному гірському урочищі, що є пам'яткою архітектури XVIIст. Ви побачите: в'їзну вежу-дзвін ицю, кам'яні та дерев'яні келії, трапезну, скарбницю, оборонну вежу, виїзні ворота, Хрестовоздвиженську церкву. Тут, за легендою, поховані гетьман України І.Виговський з дружиною, молдавський господар В.Туркул з дружиною та дітьми, мати митрополита Шумлянського. А пройшовши ще біля 800м, ми дійдемо до «Блаженного Каменю» з святим цілющим джерелом, біля якого, за легендою, ще в сивому XIIст. двома лаврськими ченцями був заснований Скит - тому що ця вода була такою ж, як в знищеній татарами Києво-Печерській Лаврі

17:00-18:30 Прогулянка до Манявського водоспаду, який знаходиться в мальовничому гірському урочищі, поблизу села Манява – одного з самих казкових, чарівних та загадкових водоспадів Карпат. Він розташувався в дивному історичному місці – в гірській ущелині між обривистих скель, куди сонце заглядає дуже рідко та ненадовго. Висота водоспаду – близько 20м, вода з нього спадає декількома каскадами. Біля підніжжя – невелике дрібне озерце: якщо викупатися в ньому, то, за переказами, омолодишся. У старі добрі часи тут здійснювалися поганські обряди, і саме близькі до природи поганські Боги нібито допомагають зберегти вируючу молодість.

Переїзд в Яремче 20:30-21:00, поселення в готель. Нічліг.

Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки РОГАТИН пам'ятник Роксолані екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки РОГАТИН церква Св.Духа екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки ГАЛИЧ церква Різдва Богородиці екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки ГАЛИЧ Старостинський Замок екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки КРИЛОС Княжий Колодязь екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки ШЕВЧЕНКОВО Храм св.Пантелеймона екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки КРИЛОС Княжа  Могила екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки МАНЯВСЬКИЙ СКИТ екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки МАНЯВСЬКИЙ СКИТ екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки МАНЯВСЬКИЙ ВОДОСПАД екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати

2 день 08:20 Сніданок.

09:00 Сьогодні на нас очікує мандрівка найвідомішим курортом Гуцульщини, розташованим в надзвичайно мальовничій улоговині між горами на березі Пруту. Оглядова пішохідна екскурсія по Яремче починається біля водоспаду «Пробій», відомого своєю красою. Це дуже ефектна місцина: довга ущелина в скелях, по дну якої тече річка Прут, закінчується тут порогами та водоспадом. Заввишки всього 8м, він приваблює масу туристів шаленою потужністю водяного потоку, що скидає щосекунди тонни води в утворену самою природою кам’яну чашу (говорять – глибиною 30м). Над водоспадом перекинутий 12-метровий міст, з якого за певну суму  в круговерть води стрибають екстремально-налаштовані місцеві жителі, а туристам пропонують зробити мальовничі світлини в гуцульських строях. Далі ми оглянемо яскравий взірець народної архітектури – дерев’яний ресторан «Гуцульщина» – нереальної казковості палац, збудований за гуцульськими канонами без жодного цвяху. Поряд знаходиться самий популярний в Карпатах Ринок народних промислів, який ми обов’язково відвідаємо.
 

Потім на нас чекає пішохідна екскурсія «Стежками Олекси Довбуша», де туристи пройдуть мальовничими кам'яними стежками по міжгір'ях Карпат, а в деяких місцях кам'яними підземними ущелинами та переходами, де колись переховувався зі своїми побратимами народний герой Олекса Довбуш

 Вільний час (1 година) на обід. Гід запропонує Вам зручні місця, де Вас швидко та смачно погодують (факультативно).

 В другій частині нашої оглядової пішої екскурсії вздовж ще одного національного ринку ми промандруємо до центру Яремче: будинок культури, церкви Різдва св.Іоанна Хрестителя, міська рада та пам'ятник партизанам-Ковпаківцям. Далі перейдемося еколого-пізнавальною стежкою «на гору Чорногориця» до вольєру з оленями, козулями, кабанами й лисицями, де Ви зможете помилуватися цими чудовими тваринами в їх природному середовищі існування. Бажаючі зможуть зробити з ними світлини, а також покататися на конях або замовити кінну прогулянку на хребет Явірник (факультативно).

І на закінчення екскурсії відвідаємо дуже гарну багатоярусну церкву св.Пророка Іллі (1937) монастиря Студійського уставу. Вона була побудована місцевим майстром і є класичним взірцем гуцульської дерев’яної архітектури, а її дерев’яний іконостас дуже незвичний – у вигляді невсипущого ока з випаленими орнаментами і різьбленими іконами. Монах-студит познайомить нас з бурхливою історією місцевого релігійного буття 1941-97рр. Вільний час – відпочинок в горах.

АЛЬТЕРНАТИВНА ПРОГРАМА: за сприятливих погодних умов бажаючі у цей день за додаткову оплату можуть здійснити піше сходження на найвищу вершину Українських Карпат – ГОВЕРЛУ. Ви підніметесь на висоту 2060м над рівнем моря. Ця найвища точка України знаходиться на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей, у складі гірського масиву ЧОРНОГОРА. Схили гори вкриті альпійськими луками, ялівцями, пралісом та подекуди розсипами каміння. Для сходження необхідне зручне спортивне взуття. Не забудьте взяти з собою в дорогу сухий пайок (факультативно 160грн./ос. для групи від 6 осіб  – переїзд + гід-провідник + реєстрація в КРС + вхідний квиток в заповідник.

Нічліг.

Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки ЯРЕМЧЕ екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки ЯРЕМЧЕ водоспад Пробій екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки ЯРЕМЧЕ ринок народних промислів екскурсійні тури по Карпатах  літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки ЯРЕМЧЕ стежина  Довбуша екскурсійні тури по Карпатах  літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки ЯРЕМЧЕ вол'єр з оленями, косулями, кабанами і лисицями екскурсійні тури по Карпатах  літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки ЯРЕМЧЕ церква св.Іллі екскурсійні тури по Карпатах літо Карпати  Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки ГОВЕРЛА екскурсійні тури по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки ГОВЕРЛА екскурсійні тури по Карпатах літо Карпати


3 день Звільнення номерів. Завантаження речей в автобус.

08:00 Сніданок. 08:30 Виїзд.

Наша перша зупинка – у Ворохті, де, оглянувши найбільший комплекс Лижних Трамплінів України, що діють і влітку, ми піднімемося до найстарішої дерев'яної церкви регіону – Різдва Богородиці (1615), що не зазнала жодних змін (!) з моменту створення (!). Мініатюрна струнка церква на вершині пагорба не залишить Вас байдужими, а від неї відкриється чудова панорама на третю пам'ятку Ворохти – старовинний «віадук» (початок XIXст.) – кам'яний залізничний міст з арками – один з найбільших у Європі (130м)


Далі наш шлях лежить у Верховину – столицю Гуцульщини – де ми потрапимо в гості до РОМАНА КУМЛИКА – в його Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів. Приватний музей пана Романа перебуває в його власному будинку, а матеріали збиралися протягом 30 років – це предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів і багато інших експонатів, що дають уявлення про життя гуцулів. Предмет особливої гордості господаря – колекція музичних інструментів, серед яких скрипки, цимбали, коза, дримби, трембіти, роги. Пан Роман розповість про кожен з них і особисто заграє на багатьох.

Потім нас чекає «Будинок-музей Сергія Параджанова», в якому режисер жив під час зйомок свого знаменитого фільму «Тіні забутих предків» (золоті медалі фестивалю «Південний хрест» та фестивалю в Салоніках, нагорода Британської кіно-академії за кращий зарубіжний фільм) в 1963-64гг. Ви зануритися в історію зйомок цього шедевру та історію життя та творчості самого Параджанова. Тут час зупинився десь років 100 тому – інтер'єр повністю зберіг дух початку минулого століття. Старовинні портрети, великі лави, дитяча колиска, піч, в якій і зараз готують обід, вишиванки над піччю – все це створює враження подорожі в часі.

Наступна наша зупинка Криворівні – селі, в якому М.Коцюбинський написав, а С.Параджанов зняв свій шедевр «Тіні забутих предків». Знімався фільм у «Гуцульській Ґражді» (зараз музей), яку ми і відвідаємо. У стику XIX-ХХст. до сім'ї Харуків, що проживали тут, часто приходили І.Франко, М. Коцюбинський, В.Гнатюк, які відпочивали в Криворівні і збирали етнографічні матеріали. Взагалі, ґражда – це маленька гуцульська фортеця, що стоїть в горах окремо від села – добре захищений замкнений двір, що складається з дому і прибудованих до нього господарських приміщень. Входом сюди служила брама, яку на ніч закривали для захисту від хижаків, негоди та недобрих людей. І якщо в XIV-XVIIIст. такі садиби-фортеці для гуцулів, що жили далеко один від одного, були типовими, то зараз ця ґражда – напевно єдина, що збереглася в гуцульському селі (не рахуючи музеїв під відкритим небом в Києві, Львові, Ужгороді та Косові)

Вільний час (1година) на обід. Гід запропонує Вам зручні місця, де Вас швидко та смачно погодують (факультативно).

 
Переїзд в Косів.                                                                         
 «…Запахущі меди і солодкі суниці,

Світанкова роса на царівні - ялиці,

І цілюща вода з голубої криниці,

Отаким мені Косів завжди буде сниться.»

На нас чекає екскурсія Косовом – своєрідним «портом» Карпат, брамою до магічного гірського світу. Шкода, що від віків, що промайнули, у Косові майже нічого не залишилося. Але ми прогуляємося вуличками цього містечка, почуємо його давні легенди, побачимо мальовничі скелі «Міської гори», які підіймаються над центром міста химерними фантастично-казковими істотами, що споконвіку стоять на сторожі міста, підтверджуючи свою давню і влучну назву – Вартові Косова. Побачимо і потужні земляні вали від старої фортеці, що збереглися на «Міській горі», і стародавній єврейський цвинтар, та й просто помилуємося неповторними краєвидами… Переїзд в Коломию.


І завершує нашу подорож екскурсія Коломиєю – одним з самих самобутніх та неповторних міст Прикарпаття. Кажуть, що це дійсно прекрасне містечко з дуже виразним австро-угорським характером забудови, було засноване ще в 4 столітті нашої ери. Варто поблукати тісними вуличками середмістя, щоб відчути себе трохи по-іншому. Сецесія, модерн і історизм – саме той час, коли місто набуло теперішнього вигляду, і закоханість тих перших десятиліть 20 сторіччя в деталі та красу буття як таку все ще голосним акордом звучить в забудові площі Ринок та навколишніх кварталів. Відвідування музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття «Гуцульщина» – єдиного українського музею, занесеного до Королівської енциклопедії Великобританії як музей світових шедеврів, або ( на вибір) єдиного в світі музею «Писанка».


Виїзд до Львова. Повернення до Львова приблизно 22:30 - 23:30, на залізничний вокзал.

  Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки ВОРОХТА екскурсійні тури по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки ВОРОХТА церква Різдва  Богородиці екскурсійні тури по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки ВОРОХТА лижні трампліни екскурсійні тури по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки ВОРОХТА віадук екскурсійні тури по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки ВЕРХОВИНА музей Р.Кумлика екскурсійні тури по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки КРИВОРІВНЯ гуцульська гражда екскурсійні тури по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки КРИВОРІВНЯ гуцульська гражда екскурсійні тури по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки екскурсійні тури по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські коломийки екскурсійні тури по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників КОЛОМИЯ музей ПИСАНКА екскурсійні тури по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників КОЛОМИЯ музей ПИСАНКА екскурсійні тури по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Гуцульські Коломийки екскурсійні тури по Карпатах літо Карпати

Для бажаючих – готель (150-250грн.), оглядова екскурсія Львовом з відвідинами Високого Замку (70-90грн.) (факультативно, попереднє письмове замовлення – обов'язково).

 

Фірма залишає за собою право вносити зміни в порядок проведення екскурсій та інших заходів

без зменшення їх обсягу.

Фірма не несе відповідальності за стан доріг, дорожні корки та погодні умови.


Вартість вказана з ОСОБИ при двомісному розміщенні у відповідному готелі за ПРОГРАМУ:

готель

номер

дорослі DBL

діти до 12 років

(на осн. місці)

дорослі SNGL

(доплата)

Готельний комплекс «Вуйко»

2-о,3-им. з УТД,Тв «стандарт»

995 грн.

895 грн.

270 грн.

Готель «Водоcпад»***

2-ом. напівлюкс з УТД,Тв «економ»

1 195 грн.

1 095 грн.

440 грн.

2-о,3-им. напівлюкс з УТД,Тв «бізнес»

1 250 грн.

1 150 грн.

480 грн.

* Тури на дати, відмічені зірочкою, є святковими, і можуть неістотно відрізнятися за програмою/вартістю від стандартних (уточнювати в офісі або на сайті в розділах Новий Рік, Різдво, День Святого Валентина, 8 Березня, Великдень, Травневі Свята).

 

Клуб Мандрівників ВУЙКО готель ЯРЕМЧЕ Клуб Мандрівників ВУЙКО готель СТАНДАРТ ЯРЕМЧЕ Клуб Мандрівників ВУЙКО готель СТАНДАРТ ЯРЕМЧЕ Клуб Мандрівників ВУЙКО готель ЯРЕМЧЕ

Готельний комплекс «Вуйко», м.Яремче – комплекс відкритий у 2010р, розташований у 10хвилинах пішого ходу від водоспаду Пробій. Комплекс пропонує 15-ть номерів: 8-м дво- та тримісних «стандартів» (з двоспальними або окремими односпальними ліжками), 1-н економ, 2-а «напівлюкс» та 1-н «люкс». Всі номери з вигодами в номері (душова кабіна, туалет, умивальник, фен) та телевізором. Так само пропонується по 2-а номери «люкс» у трьох двоповерхових котеджах з дерев'яного бруса, з них два – з сауною. До послуг туристів кафе на декілька залів, критий майданчик з мангалом, сауна, автостоянка.

 

Клуб Мандрівників ВОДОСПАД готель ЯРЕМЧЕ Клуб Мандрівників ВОДОСПАД готель НАПІВЛЮКС БІЗНЕС ЯРЕМЧЕ Клуб Мандрівників ВОДОСПАД готель ЯРЕМЧЕ Клуб Мандрівників ВОДОСПАД готель ЯРЕМЧЕ

Готель «Водоспад»***, м.Яремче – готель, розташований в екологічно чистій місцевості, на березі річки Прут, недалеко від центру міста, на висоті 585м над рівнем моря. Готель пропонує 54-и номери європейського класу з усіма зручностями: санвузол, телевізор, міні-бар, телефон, Інтернет, фен, сейф, центральний кондиціонер: 10-ть напівлюксів «економ», 30-ть напівлюксів «бізнес», 12-ть «люксів»,  2-а «апартаменти».
До послуг відпочиваючих пропонуються: ресторан «Ватаг» (до 90 місць), колиба (до 50 місць) лобі-бар «Черчилль» (цілодобово), два об'єднаних камінних зали з двома більярдними столами, фінська сауна, критий басейн з протитечією, масажний кабінет , солярій, тренажерний зал, па ¬ перукарню, ігрова та дитяча кімнати, альтанки, дитячий майданчик, прокат спорядження, ліфт, парковка, камера зберігання, професійна загальна система кондиціонування повітря, обладнана територія біля готелю, зона відпочинку з мангалом

 

У вартість входить:  У вартість НЕ входить:
  - Проживання у вибраному готелі 2 ночі   - Обіди в 2-й і 3-й дні

  - !!! Харчування – 2-а сніданки, 1-н обід

  - Факультативні заходи
  - Екскурсійне обслуговування згідно програми  
  - !!! Вхідні квитки на платні об'єкти (10 об'єктів)  
  - Автобусне обслуговування по маршруту  
  - Страхівка від нещасного випадку (спец. тариф «гірський»)