Skip to Content
Мальовничі Карпати

«МАЛЬОВНИЧІ КАРПАТИ»

Клуб Мандрівників КАРПАТИ БОРЖАВСЬКІ ПОЛОНИНИ екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати

 
 ГОРИ ТА ВОДОСПАДИ, ЗАМКИ ТА ПАЛАЦИ – В ОДНІЙ ПРОГРАМІ!!!  ТАКИМИ ВИ ЇХ ЩЕ НЕ БАЧИЛИ!!!
 
Львів-Розгірче(скельний монастир)-фортеця Тустань(Урич)-вдсп.Кам'янка-Мертве озеро-Воловець-г.Пікуй(альтернатива: палац Шенборна (ст.Карпати) -Мукачево-Берегово)-вдсп.Шипот-оз.Синевир-Львів
1 день Прибуття до Львова. Зустріч на залізничному вокзалі. 07:45 Виїзд зі Львова в Карпати.

10:00 Огляд печерного монастиря в Розгірче, який завдяки своїй печерній церкві може стояти на чолі всіх скельних монастирів Галичини. Використовувалися ці печери ще з язичницьких часів: це природна скеля, в якій люди зробили печерний храм. Ми побачимо залишки монастирського комплексу, який являє собою унікальний зразок наскельного сакрального будівництва ХІІІ-XVIст. Скальні печери монастиря розташовані в два яруси. На нижньому ярусі розташовувалися житлові приміщення, а на верхньому – церква, на місці якої зараз знаходиться маленька ікона, яка встановлена в 2003р. Монастир знаходиться в 2,5-3км пішого переходу від траси, у мальовничій місцевості. По дорозі до храму проходимо пішохідний міст через р.Стрий, березовий гай і джерело з мінеральною водою. Переїзд в Урич.
 

13:30 Підйом на скелі в селі Урич, на яких розміщувалася давньоруська фортеця Тустань. Протягом чотирьох століть (IX-ХІІІст.) на скелях існував могутній дерев'яний дитинець (замок) Тустань, збудований племінною знаттю білих хорватів. Тустань була важливим стратегічним пунктом і входила в єдину систему Карпатської (Угорської) лінії оборони південно-західних рубежів Київської Русі, а пізніше і Галицько-Волинського князівства. У той час Тустань належала до числа найбільш відомих поселень Галичини, а також слугувала митним пунктом. Огляд музею-фортеці. Переїзд в Сколе.
 
Вільний час (1 година) на обід. Гід запропонує Вам зручні місця, де Вас швидко та смачно погодують (факультативно).

16:00 Приїзд до водоспаду Кам'янка – який є справжньою окрасою Національного парку Сколівські Бескиди. Травень – найкращий час: Ви побачите цей невеликий, але вишуканий водоспад, в його повній красі! Біля водоспаду можна скуштувати національні страви, поїздити кіньми та придбати сувеніри (факультативно). А бажаючі зможуть піднятися (біля 10-15хв. стежкою вгору) до Мертвого (Журавлиного) озера з чорно-кришталевою водою, наповненою сірководнем, який вбиває все живе. Раніше дуже красиве, останнім часом озеро заболочується, але навколишня зачарована тиша ще продовжує вражати туристів.

20:00 Прибуття до смт.Воловець. Поселення в готель. Вечеря, нічліг.

Клуб Мандрівників КАРПАТСЬКІ ВИТИНАНКИ монастир РОЗГІРЧЕ екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників КАРПАТСЬКІ ВИТИНАНКИ монастир РОЗГІРЧЕ екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників КАРПАТСЬКІ ВИТИНАНКИ ТУСТАНЬ Урич екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників КАРПАТСЬКІ ВИТИНАНКИ ТУСТАНЬ Урич екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників КАРПАТСЬКІ ВИТИНАНКИ водоспад КАМ'ЯНКА екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати
2 день 08:00 Сніданок.
 
8:30  Виїзд в с.Беласовіца. Піше сходження на гору Пікуй, яка являється найвищою точкою Львівської області (1408м). Це одна із найкрасивіших гір Карпат з цікавими скельними утвореннями та великими обривами. Підйом на гору займає близько 3 годин і не дуже важкий, а всі сходження - близько 7 годин.
 
Не забудьте взяти з собою в дорогу сухий пайок (факультативно)
 
Для бажаючих ВЗАМІН СХОДЖЕННЯ НА ПІКУЙ, можлива АЛЬТЕРНАТИВНА факультативна екскурсія «Принади Закарпаття» (за додаткову оплату автобус + гід + палац Шенборна (ст.Карпати) + Музей Вина і Виноробства (Берегово) 165грн./ос.; екскурсія можлива при наборі мінімум 10ос.):
08:30 Виїзд до ст.Карпати. Ми відвідаємо палац графа Шенборна (на території санаторія «Карпати»). Цей казковий романтичний палац, пам’ятник архітектури XIXст., близький по стилю до ренесансу французьких замків, належав австрійському графу Шенборну та був побудований в 1890р. на місці дерев’яного замочку в урочищі Берегвар. Замок оточений живописним парком-дендрарієм з декоративним ставком в центрі, в якому (в парку, а не в ставку) росте багато видів рідкісних рослин.

Переїзд в Мукачеве. Вас зустріне симпатичне, доглянуте містечко, з ефектною ратушею бірюзового кольору, безліччю храмів та дуже красивою пішохідною центральною частиною. В одному із католицьких костелів під час служби грає справжній орган. Оглядова екскурсія по Мукачеву включає центральну площу, місцеву ратушу, пам’ятник Кирилу і Мефодію, огляд палацу (XVI-XIXст.), колишнього арсеналу (1624г.) - зараз краєзнавчий музей, Нікітського монастиря (XVIII-поч.XIXст.) і собору (1806г.), набережну ріки.
 
Завершується екскурсія оглядом замку «Паланок» (XIVст.) - родового гнізда трансільванських князів Ракоці (найвідомішу оборону в 1685-88рр. протягом трьох років очолювала Ілона Зріні, вдова Ференца I Ракоці): старовинні двори та галереї, в яких проходять виставки сучасної скульптури, оглядові площадки і вежі, картинна  галерея, пам’ятники царським персонам, історичний та етнографічний музей, камера тортур…  

 
Вільний час (1 година) на обід.
 
Переїзд в Берегово. Місто розкинулось на берегах невеликої річки Верке, у підніжжя гір, він відомий давніми традиціями вирощування винограду та виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі. В 1141р. після багаторазових вторгнень половців король Гейза ІІ переселив в місто саксонців, з тих пір його називали Лампертсасом, Лампертхазой. Починаючи з 1504р. місто в документах називали Берегсасом. Після прогулянки по вуличкам цього дивовижного угорського міста ми відвідаємо довгоочікуваний в Закарпатті Музей Вина та Виноробства «Графський Підвал», який розмістився у винних погребах князя Габора Бетлена, короля Угорщини..

Є ще одна родзинка, заради якої у Берегово їдуть за сотні кілометрів: учбово-спортивна база «Закарпаття» – на її території працює відкритий

басейн з термальною мінеральною водою. В світі є лише 3 аналога брегівської купальні: в Ісландії, Новій Зеландії та на Курильських островах. Температура лікувальної  води, що надходить з-під землі – 50 градусів за Цельсієм, в басейні ж вона вистигає до 32-34 градусів (факультативно, дорослий – 30грн./ос).

Обов’язково рекомендуємо Вам завітати у знамениті

старовинні винні підвали, такі як «Старий Підвал» – це невеличкий, але дуже старовинний підвал, стіни якого вкриті тонким шаром благородної патини і пороху століть. Пивниці понад 300 років. У «Старому Підвалі» з історичних сортів винограду визнаними виноробами виготовляються виключно сухі марочні вина, які витримуються у дубових бочках і які можна про дегустувати під час екскурсії (факультативно – 40грн./ос.).
 
 Прибуття в готель. Вільний час. Вечеря, нічліг.
Клуб Мандрівників Карпатські Витинанки ВЕРХІВКА гори ПІКУЙ екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Карпатські Витинанки ВИГЛЯД з ВЕРХІВКИ ПІКУЯ екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Карпатські Витинанки ЧИНАДІЄВО палац ШЕНБОРНА екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників КАРПАТСЬКІ ВИТИНАНКИ замок ШЕНБОРНА екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Карпатські Витинанки МУКАЧЕВЕ ратуша екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Карпатські Витинанки МУКАЧЕВЕ центральна вулиця екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Карпатські Витинанки МУКАЧЕВЕ замок ПАЛАНОК екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Карпатські Витинанки БЕРЕГОВО екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Карпатські Витинанки БЕРЕГОВО термальні купальні екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Карпатські Витинанки БЕРЕГОВО винний підвал СТАРИЙ ПІДВАЛ екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати
3 день 08:00 Сніданок. 08:45 Виїзд в Пилипець.
 
09:30 Невеличкий переїзд до одного з найбільших водоспадів у Карпатах – Шипота (висота 14м). Знаходиться на річці Пилипець, що прямує з високих Боржавських полонин. Загальновизнано – це один з найгарніших водоспадів Закарпаття. Вода спадає чисельними мальовничими каскадами, зачаровуючи погляди туристів. Водоспад оточує чарівний ліс, яким ми з Вами і будемо проминати. По дорозі до водоспаду побачимо одну з пам’яток дерев’яної архітектури Закарпаття – автентичну Лемківську церкву Різдва Пресвятої Богородиці (с.Пилипець, 1672р.).
 
11:00 Пропонуємо Вам підйом на крісельному витязі на гору Гимба, Боржавські Полонини, на висоту 1491м, звідки відкриваються чудові краєвиди на Великий Верх, якими ми і насолоджуємося (факультативно 30грн./ос).
 
Вільний час (1 година) на обід. Гід запропонує Вам зручні місця, де Вас швидко та смачно погодують (факультативно).

14:00 Переїзд в

Синевирську Поляну. Відвідування озера Синевир – одного з найбільших та найкрасивіших озер Карпат, про яке складено чимало легенд. Озеро знаходиться на висоті 1000м над рівнем моря і заворожує своєю красою. Біля озера можна скуштувати карпатські страви та покататися на конях і просто відпочити (факультативно).

 
На цьому, нажаль, завершується наша програма. Повернутися додому Ви зможете з Мукачеве (прибуваємо на залізничний вокзал приблизно о 18:30-19:00 – зручно туристам з Одеси (№107л 20:14), Харкова і Дніпропетровська (№014л 23:59)), або зі Львова (прибуваємо на залізничний вокзал приблизно о 22:30-23:00).
 
Для бажаючих – готель (150-250грн.), оглядова екскурсія Львовом з відвідуванням Високого Замку (70-90грн.) (факультативно, попереднє письмове замовлення – обов’язкове).
Клуб Мандрівників Карпатські Витинанки водоспад ШИПОТ екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати  Клуб Мандрівників хребет Барзава екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати   Клуб Мандрівників Карпатські Витинанки озеро СИНЕВИР екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати  Клуб Мандрівників Карпатські  Витинанки озеро СИНЕВИР екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати   
Фірма залишає за собою право вносити зміни в порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення їх обсягу.
Фірма не несе відповідальності за стан доріг, дорожні корки та погодні умови.
 
Клуб Мандривників ЕДЕЛЬВЕЙС готель Воловець Клуб Мандрівників ЕДЕЛЬВЕЙС готель Воловець Клуб Мандрівників ЕДЕЛЬВЕЙС готель Воловець Клуб Мандрівників ЕДЕЛЬВЕЙС готель Воловець
«Едельвейс», готельний комплекс, м.Воловець відкритий в 2008 році та розташований в центрі курорту Воловець Закартпатської обл., на вул.Пушкіна 3а. Ця сучасна цегляна будова складається з чотирьох поверхів. На першому поверсі знаходиться весільна зала, на другому –  ресторан. На третьому та четвертому поверхах до послуг туристів надаються 27 номерів наступних категорій: 2 двокімнатних напівлюкси з двоспальним ліжком та диваном, 10 двомісних, 3 тримісні та 2 чотиримісні однокімнатні стандарти та 10 двомісних однокімнатних номерів блочного типу (2+2). Всі номери з вигодами (крім блочних) (сантехніка імпортна), супутниковим TV. Холодна та гаряча вода постійно. Поруч з готелем автостоянка, що охороняється.
 
У вартість входить:
У вартість НЕ входить:
- Проживання в готелі 2 ночі 
- Обіди
- !!! Харчування – 2-а сніданки, 2-і вечері
- Крісельний витяг на г.Гимба ( 30грн.)
- Екскурсійне обслуговування згідно програми
- Факультативні заходи
- !!! Вхідні квитки на платні об'єкти (5 об'єктів)
 
- Автобусне обслуговування по маршруту
 
- Постійне обслуговування гідом-екскурсоводом
 
- Страхівка від нещасного випадку