Skip to Content
Небанальне Закарпаття

«НЕБАНАЛЬНЕ ЗАКАРПАТТЯ...»


Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати  

  КОЖЕН ДЕНЬ - ІСТОРІЇ ЗНИКЛИХ НАРОДІВ І ВІЧНОГО КОХАННЯ,ПРИРОДНІ ДИКОВИНКИ ТА ОПРИШКІВСЬКІ ГУЛЯННЯ!!!

Львів-чудодійне джерело(Новосілки)-печери Білих Хорватів(Стільське)-Дикі скелі-Скелі Довбуша-Комплекс скель Хрести-Scansen «Старе Село»(Колочава)-Колочавська вузькоколійка Хустський замок-Іза-Селиська сироварня-карстовий міст(Уголька)-Мукачеве-замок Паланок-фортеця Перені(Чинадієво)-вдп.Скакало-Львів

 

1 день Прибуття до Львова. Зустріч на залізничному вокзалі.

07:45 Виїзд зі Львова в Карпати.

08:30 Відвідування чудодійного джерела в селі Новосілки. Цілющі властивості природної води, яка витікає в цьому місці, приваблюють безліч прочан щороку. Біля джерела спеціально була побудована невеличка купіль для омовіння й ходіння в цілющій воді. Переїзд у Миколаїв.

09:45 Екскурсія до печер Білих Хорватів. Неподалік знаходилася їхня столиця - городище Стільське, а сам комплекс печер, на думку істориків, мав ритуальне значення - тут були поганські жертовники. Частина печер у часи першої світової війни була використана австрійцями під оборонні дзоти. Переїзд у Бубнище.

12:30 В долині, в 500м на південний схід від основної групи Бубниських скель, розміщена геоморфологічно дуже цікава система - так звані Дикі Скелі. Висота їх 10-15м. Через м'якість породи скелі грибоподібну форми з негативним ухилом.

Вільний час (1 година) на обід. Гід запропонує Вам зручні місця, де Вас швидко та смачно погодують (факультативно).

14:00 Огляд комплексу скель у селі Бубнище, який містить у собі знамениті Скелі Довбуша й комплекс скель - Хрести. На скелях Довбуша в княжі часи знаходився укріплений замок і до наших часів збереглися його сліди, а також сліди ритуального комплексу язичеських часів. Комплекс Хрести, як і Дикі - це величні природні скелі, до яких не часто доходять пересічні туристи, завдяки чому ці місця зберегли шарм недоторканої природи.

18:30 Відвідування першого сільського музею архітектури і побуту в Закарпатті - Колочавського «scansen» «Старе село». Музей на даний час налічує 15 споруд з предметами домашнього вжитку та художніми творами 19-20ст. українських горян з Колочави - гуцулів, бойків, лемків, угорців, румунів, німців, євреїв, чехів і словаків. Будівля кузні зі знаряддями праці, будинок угорської жандармерії, житлова «хижа» з унікальною колекцією ткацтва, будинок чабана і його літній «салаш» (колиба), будинок тесляра, сільська школа разом з «літнім» класом, єврейська корчма і «бужня» (синагога) з автентичним інтер'єром і кімнатою рабина, дім «сабова» (шевця) та «шустера» (що працює з шкірою), садиба «бірова» (сільського голови), водяний млин - все це чекає на Вас.

 

На території «скансену» ми також відвідаємо музей «Колочавська Вузькоколійка» - раритетний діючий паровоз і 10 вагонів з експонатами з історії розвитку вузькоколійки Закарпаття.

19:00 Прибуття в м.Хуст. Поселення в готель. Нічліг.

Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ ЧУДОДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО Новосілки екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Закарпатські Витребеньки ПЕЧЕРИ БІЛИХ ХОРВАТІВ Стільське Бубнище екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ скансен СТАРЕ СЕЛО Колочава екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ скансен СТАРЕ СЕЛО Колочава екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ скансен СТАРЕ СЕЛО Колочава екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ КОМПЛЕКС СКЕЛЬ ХРЕСТИ Бубнище екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ СКЕЛІ ДОВБУША Бубнище екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати

2 день 08:00 Сніданок.

09:00 Хуст - затишне середньовічне містечко з більш ніж 900-річною історією, розташоване на місці злиття Тиси і Ріки, біля підніжжя високої і легендарної Замкової гори з Хустською фортецею (XI-XVIII ст.) та розділений річечкою Хустець, що й дала йому назву. Наша прогулянка познайомить Вас з визначними пам'ятками часів короля Карла Роберта, що дав місту статус «королівського», та з історіями, пов’язаними з ім'ям зловісного графа Дракули. Цікаві єдина на Закарпатті синагога (ХІХ ст.), що не припиняє діяти всі свої 150 років існування, Лютеранський храм св.Єлизавети (XIV-XV ст.), римо-католицький костел св.Анни (XVIII ст.), так званий «чеський квартал» - його будиночки під червоними черепичними дахами, зведені на початку ХХ ст. чехами-колоністами, раптом перенесуть нас з України на вуличку центральноєвропейського містечка...

 

Огляд залишків Хустської фортеці. Хустський замок був побудований угорським королем Ласло I Святим в 1090р. для захисту соляного шляху із Солотвина та прикордонних районів. Дорога-серпантин і сьогодні веде до в’їзних воріт і сусідньої вежі-захабу. Дві частини замку були об’єднані вузьким проходом, який у випадку необхідності перетворювався в мишоловку для ворога, який знаходився під прицілом з усіх сторін. А зараз з замкової гори відкривається чудова панорама на всю долину та місто. Переїзд в с.Іза.

11:45 Ще з кінця XIX століття широко відомий своїми ремісниками центр лозоплетіння село Іза на Хустщині. Тоді декілька безробітних умільців почали справу лозоплетіння. Це практично єдине село, де всі люди - від мала до велика - займаються лозоплетінням. Тут виробляють майже 50 видів різних виробів з лози. І кожен з нас зможе придбати собі плетений сувенір. Переїзд у Нижнє Селище.

12:30 Екскурсія з дегустацією до приватної сироварні з «Селиська сироварня» - єдиної в Україні. Кілька років назад у закарпатське село Нижнє Селище якимось вітром занесло швейцарських волонтерів - вони загорілися ідеєю створення сироварні. Тепер сир тут виробляється з екологічно чистого закарпатського молока за швейцарською технологією. Оскільки «Селиська сироварня» - соціальний проект, молоко принципово не приймають у фермерських хазяйств - тільки у звичайних мешканців цього села й ще п'яти околишніх. Ми з Вами зможемо на власні очі спостерігати процес «народження» сиру, провести його дегустацію й забрати «смачні сувеніри» із собою (факультативно – 40грн./ос.). Переїзд у село Велика  Уголька.

 

Вільний час (1 година) на обід на лоні природи. Тут, в буковому лісі, ми і влаштуємо пікнік - НЕ ЗАБУДЬТЕ ВЗЯТИ З СОБОЮ В ДОРОГУ СУХИЙ ПАЙОК (факультативно)!!!

 

15:00 Піша прогулянка до скелі «Карстовий міст» (або «Кам'яні ворота») - незвичайна скеля неподалік села Уголька, що має не тільки пізнавальне, але й наукове значення - своєрідний карстовий міст у вапняках юрського періоду, де виникнув прохід 10м завширшки й висотою 3м. По дорозі ми з Вами зможемо помилуватися унікальними буковими пралісами, величезні дерева яких ледве можуть обхопити 3-4 людини, а папороті перевищують людський зріст. Перехід від автобуса близько 5км.

Переїзд в Хуст.

Повернення в готель.

Вам пропонується унікальна можливість - відвідати «Карпатські Веселі Вечорниці» (факультативно, 190грн./особи, програма відбудеться за набору мінімум 15 осіб, попереднє замовлення та оплата (не пізніше ніж за 4 доби) обов'язкові):                                                                                               Ішов Гриць з вечорниць темненької ночі:

Сидить сова на воротях, вирячила очі!   
Він, сердега, як побачив, та через городи -   
Зашпортався в бур'янах ще й наробив шкоди

Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ ХУСТ екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ ХУСТ екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати  Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ ХУСТ екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Закарпатські Витребеньки руїни замку в ХУСТІ екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Закарпатські Витребеньки руїни замку в ХУСТІ екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ ЦЕНТР ЛОЗОПЛЕТІННЯ  ІЗА екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ приватна СЕЛИСЬКА СИРОВАРНЯ Нижнє Селище екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників Закарпатські Витребеньки приватна СЕЛИСЬКА СИРОВАРНЯ Нижнє Селище екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ КАРСТОВИЙ МІСТ КАМ'ЯНІ ВОРОТА Уголька екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати

Вам такий переляк не загрожує, бо з «Веселих Вечорниць» у «Колибі опришків» ми поїдемо автобусом - якщо іще буде бажання їхати! Зустрічає Вас газдиня з хлібом із шкварками та горілочкою, що оповість і про опришків, і про пушку, що її змайстрував опришок Пинтя, і про колибу, що збудована, як сотні років тому, і про багато іншого. І ось тричі трубить баранячий ріг та розпочинаються вечорниці! Дорослі та діти в національних костюмах заспівають народні пісні під скрипку, баян і бубен. Дві нестримні куми своїми розповідями про сватання примусять реготати, а запальні танці витягнуть Вас із-за столів (до речі, якщо дуже хочеться з усіма танцювати, але ж не тямите як, то бліц-майстер-клас долучить будь-кого до колориту автентичного танцю). І от вже подано гарячі страви, серед яких не французькі, не іспанські і не італійські - а справжні закарпатські бограч та човлент і напій опришків. А ще 78-літній Олекса (цей Дідо-Всевідо) заграє на скрипці, дримбі та сопілці мелодії старовини, і в них Ви впізнаєте свою сутність, бо музика в усі віки відкриває людей такими, якими ми є насправді. І знову закрутять Вас веселі танці, співи, жарти, а головне - відкрите та невимушене спілкування!

  Клуб Мандрівників Закарпатські Витребеньки Карпатські Веселі Вечорниці екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати   Клуб Мандрівників Закарпатські Витребеньки Карпатські Веселі Вечорниці екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати   Клуб Мандрівників Закарпатські Витребеньки Карпатські Веселі Вечорниці екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати

Нічліг.

3 день Звільнення номерів. Завантаження речей в автобус

 

09:00 Сніданок.

09:45 Виїзд в Мукачеве.

11:30 Вас зустріне симпатичне, доглянуте містечко, з ефектною ратушею бірюзового кольору, безліччю храмів і дуже мальовничою пішохідною центральною частиною. В одному з католицьких костелів під час служби грає справжній орган. Оглядова екскурсія по Мукачеву включає центральну площу, міську ратушу, пам’ятник Кирилу та Мефодію, огляд палацу (16-18ст.), колишнього арсеналу (1624р.) – зараз краєзнавчий музей, Микитського монастиря (18-поч.19ст.) і собору (1806р.), набережна ріки

Завершуєтся екскурсія оглядом замку «Паланок» (14ст.) - родового гнізда трансільванських князів Ракоці (найвідомішу оборону в 1685-88рр. протягом трьох років очолювала Ілона Зріні, вдова Ференца I Ракоці): старовинні двори та галереї, в яких проходять виставки сучасної скульптури, оглядові майданчики та башти, картинна галерея, пам'ятники царським особам, історичний та етнографічний музеї, камера тортур…

Свободное час (1 година) на обід. Гід запропонує Вам зручні місця, де Вас швидко і смачно погодують. У Мукачеві варто обов'язково спробувати густий гострий суп, який нагадує угорський гуляш, так званий боб-гуляш.(факультативно)

15:00 Экскурсия по середньовічному замкові-фортеці «Перені» («Сент-Міклош» - Святий Миколай) з великою кількістю бійниць і стінами товщиною в один метр, зведений на стику XIV і ХVст. угорським бароном Перені. Тут відпочивав вождь повстанців Ференц II Ракоці, тут трошки скорше знайшли своє кохання (замок ще називають «Палац кохання») його мати князівна Ілона Зріні й лідер визвольного руху угорців проти австрійського панування Імре Текелі. У ХVІІІст. замок став палацом, який подарував Ф.Шенборну австрійський імператор. Була тут і фашистська в'язниця, і сільрада, і гуртожиток для солдат… А зараз це перший і єдиний замок України, орендований приватною особою… Знаходиться в стані реставрації.

У самому містечку ми побачимо ще одну «дивинку» - зруб бука, у середині якого дивовижним способом утворився християнський хрест. Святиня знаходиться в місцевому костелі, розташованому в 40м від замку.

16:30 Переезд до мальовничого водоспаду «Скакало», який, протікаючи через безліч валунів і каменів, утворюючи величезну кількість маленьких водоспадиків від половини до двох-трьох метрів, нарешті трьома щаблями зривається з уступів вулканічної стіни 6-тиметрової висоти, весело стрибаючи декількома струменями по кам'яних брилах. Якщо Ви не злякаєтеся холоду й скупаєтеся під потоком води - Вас чекають незабутні враження!

 

Повернення до Львова приблизно в 21:30-22:00, на залізничний вокзал.

Для бажаючих – готель (150-250грн.), оглядова екскурсія по Львову з відвідуванням Високого Замку (70-90грн.) (факультативно, попереднє письмове замовлення – обов'язкове).

Клуб Мандрівників Карпатські Витинанки МУКАЧЕВЕ ратуша екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ МУКАЧЕВЕ екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ замок ПАЛАНОК Мукачеве екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників КАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ замок ПАЛАНОК Мукачеве  екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ замок ПАЛАНОК Мукачеве екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ водоспад СКАКАЛО екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ замок ПЕРЕНІ (СЕНТ-МІКЛОШ) Чинадієво екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати Клуб Мандрівників ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ замок ПЕРЕНІ (СЕНТ-МІКЛОШ) Чинадієво екскурсійний тур по Карпатах літо Карпати

Фірма залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення їх обсягу.

Фірма не несе відповідальності за стан доріг, дорожні корки та погодні умови.

Клуб Мандрівників СІЛЬВАШ готель Хуст ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ екскурсійний тур в Карпати Клуб Мандрівників СІЛЬВАШ готель Хуст ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ екскурсійний тур в Карпати Клуб Мандрівників СІЛЬВАШ готель Хуст ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ екскурсійний тур в Карпати Клуб Мандрівників СІЛЬВАШ готель Хуст ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ екскурсійний тур в Карпати

«Сільваш», готель, м.Хуст - комфортабельний триповерховий готельно-туристичний комплекс на 9-ть номерів (20 місць), розташований недалеко від авто- та залізничної станцій (1км), в тихому від транспорту, зеленому місці. Готель пропонує 4-ри однокімнатних двомісних номери «стандарт», 4-ри двокімнатних двомісних номери «напівлюкс» і 1-н однокімнатний чотиримісний номер. Всі номери з ТВ, холодильником і зручностями(туалет, умивальник, душ). До послуг туристів кафе-бар, ресторан, сауна, більярд, настільний теніс, автостоянка для Вашого автомобіля. На території готелю покриття МТС і Kyivstar. Відстань до інтернет-кафе - 2км, ринку - 2км, продуктового магазину - 600м, річки 1-2км.

 

Клуб Мандрівників РЕНЕСАНС готель Хуст ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ екскурсійний тур в Карпати Клуб Мандрівників РЕНЕСАНС готель Хуст ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ екскурсійний тур в Карпати Клуб Мандрівників РЕНЕСАНС готель Хуст стандарт 2-хм ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ екскурсійний тур в Карпати Клуб Мандрівників РЕНЕСАНС готель Хуст стандарт 2-хм ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ екскурсійний тур в Карпати Клуб Мандрівників РЕНЕСАНС готель Хуст ресторан ЗАКАРПАТСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ екскурсійний тур в Карпати

«Ренесанс», готель, м.Хуст - готель розташований у самому серці середньовічного міста Хуст і є найновішим в місті та одним з найкращих готелів високого класу в регіоні. До послуг гостей 9-ть номерів: 6-ть однокімнатних двомісних номерів «стандарт», 2-а однокімнатних двомісних номери «напівлюкс» та 1-н трикімнатний двомісний номер «люкс» з каміном. У всіх номерах є кабельне телебачення, телефон, кондиціонер, безкоштовний Wi-Fi, санвузол (душова кабіна в «стандартах», ванна в «напівлюксах»  та джакузі в «люксі»). В номерах «напівлюкс» та «люкс» також є міні-бар. Холодна та гаряча вода цілодобово.
Гостей очікує стильний ресторан, екзотичне кафе, модний паб, найкраща кондитерська в регіоні і безкоштовна автомобільна стоянка з охороною. Сніданок складається з холодних закусок та гарячих страв на вибір. В декількох кроках знаходяться центральний універмаг міста, торгові та розважальні центри, банківські установи, районна адміністрація.

 

У вартість входить:

У вартість НЕ входить:

- Проживання в готелі 2 ночі

- Обіди

- Харчування – 2-а сніданки

- Дегустація сиру в Селиській сироварні

- Екскурсійне обслуговування згідно програми

    - Факультативні заходи

- !!! Вхідні квитки на платні об'єкти (5 об'єктів)

 

- Автобусне обслуговування по маршруту

 

     - Постійний супровід гіда-екскурсовода  

- Страхівка від нещасного випадку